Tohle byl první fesťák na kterym jsem fotil a bylo to poprvý co jsem vůbec byl na Votvíráku. V pátek hned jak jsme přijeli jsem si šel pro fotopass to bylo ještě v pohodě. Celej den jsem byl spíš na Óčko stagei, kde byli jenom hip hop interpreti ostatní mě moc nezajímalo. Třeba velký překvapení byli kluci z Opak Dissu, který dali super energickou show i přesto že hráli někde ve dvě nebo ve tři. Další překvapení byla kapela Hotspot, protože jsem celou dobu nevěděl že to je Idea, Boy Wonder a Champions Sound. Jako další tam ten den hráli Prago Union, Fobia Kid, Pio Squad, Paulie Garand, Vladimír 518, Sodoma Gomora a Troublegang. Já si myslim, že tohle je na jeden den dostatek kvalitního rapu. Tohle jsem si fakt užil.

Druhej den jsem chtěl jít se stejnou páskou a kartičkou do backstage a týpek mě nepustil ať jdu jinou stranou. Tam mě taky nepustili, že mám prej špatnou barvu pásky. Šel jsem k akreditacím a tam mi typka řekla , že s touhle páskou mám přístup jenom před stage a že mě neměli pouštět dozadu ani včera. Tak co to je. Z organizační strany je to hrozně špatně. Ale hlavně já s fotopasem kdybych měl i první den fotit z tý fanouškovský strany tak asi nic nenafotim ne. Tak jsem prostě ten druhej den pil s ostatníma a ty koncerty si jenom vychutnával. Druhej den taky neměl špatnej lineup. Začalo to MC Geyem pak tam naběhl Maniak, Milion +, Blakkwood, Nerieš, Vec, Smack a H16. Nejvíc mě asi bavili Nerieš, ty jsem viděl poprvý a hlavně dali 10 minut, to byl hroznej randál.

Když pominu tu věc s páskou a pár dalších nedostatků, tak za mě minimálně tahle stage byla slušně našláplá. Mě akorát ještě mrzí že jsem nefotil víc mimo ty shows, takovou tu druhou stranu fesťáku. Tak příště no.