V první polovině letošního roku je fakt strašně moc dobrejch koncertů a začalo to předevčírem v pražskym MONO FONO. Underachievers poslouchám už pár let a dokonce jsem je jednou už viděl na kempu, to bylo po tom co vydali It Happened in Flatbush a jako co se dělo v tom hangáru bylo fakt jinde, jedna z nejlepších shows za ten ročník. Takže ted jsem je chtěl jít fotit.

Oficiální stránka The Underachievers ještě předtim než vyjeli na tour, postla na zed že hledaj fotografy a kameramany z těch měst kam jedou. Tak jsem poslal maila, domluvil se s manažerem a měl jsem fotopas. Samozřejmě i celkem štěstí že vybrali zrovna mě.

Ještě než tam vběhli 2 týpci z Flatbush předskakoval jim Woodie Smalls, rapper z Belgie, kterej dělá trochu jinej styl, není to tak tvrdý a víc zapojuje do tracků vokály a má i celkem pomalý tracky. To ale vůbec nevadilo protože on ten dav rozhajpoval stejně. Pak už teda na stage nastoupil AK a Issa a bylo to fakt tornádo rapu. Dávali na živo Play That Way, Al Capone, Herb Shuttles, Gotham Nights a další hity. Já se nejvíc těšil na Packs, to je jejich poslední track a je to fakt banger. Taky když to dali tak se mezi fans udál nemalej moshpit.

Co se týče focení, tak já sebou měl 2 skla, 16-35 2.8 a 50 1,8. To 16-35 jsem si vzal, protože jsem nevěděl jak je to MONO FONO velký a bál jsem se abych furt neměl úzký záběry. Nakonec jsem ho používal jenom s bleskem, protože tam nebylo vůbec dobrý světlo a tahal jsem na 2.8 iso až k 6400 a to už uplně nemám rád. Takže většinu fotek jsem dal na tu 50 a myslim si že tam jsou super věci. Hlavně jsem využíval toho proti světla, takže jsem musel mezi lidi a to někdy nebylo uplně pěkný když se tam rozdávali lokty jak letáky v Tescu.

Celkově to bylo super, já jsem se sebou spokojenej a Woodie i Underachievers dali skvělou show. Dokonce mi sám Issa řikal že tohle je zatim jejich nejlepší show z celý tour.