Další vejlet jsme podnikli ve třech a to s Milanem a Mrázou. Neměli jsme přímo destinaci kam chceme ale vybírali jsme podle ceny letenek. Řím nás vyšel levně a nikdo z nás tam ještě nebyl takže v pohodě volba. Letěli jsme tam skoro na 3 dny. Původně jsme si mysleli že ani všechno nestihnem projít, ale nakonec jsme to stihli uplně v klidu. Tam je dobrý, že se dá tak nějak všechno obejít pěšky. První den jsme fakt jenom chodili po městě a čekovali všechny ty památky a stavby.

Druhej den jsme měli v plánu Vatikán. Hned ráno jsme tam vyjeli a šli rovnou na to náměstí. Museli jsme projí kontrolou stejně jako na letišti. Pak jsme šli do baziliky svatýho Petra, která je fakt krutá. To jsme fakt nechápal, jak to vevnitř vypadá a je super že tam je vstup zadarmo. Řekli jsme si že zajdem i na vrchol tý baziliky, odkud je super výhled na celej Řím, fakt to stojí za to. Večer jsme šli na fotbal. Hrál AS Řím se Sampdorií Janov. AS má stadion kterej pojme cca 70 000 diváků takže jsme se fakt těšili. Zápas to byl tak průměrnej , ale asi nejlepší na tom byla ta atmosféra, kdy celej stadion skanduje. Zážitek.

Třetí den už jsme toho moc neměli takže to bylo celkem volný. Dali jsme si pizzu, koupily suvenýry atd. Večer jsme pak šli na místní observatoř která je na kopci a je z ní vidět celý město. Šli jsme tam před západem slunce, dali si tam pivka a počkali až bude tma. To bylo fakt správný zakončení vejletu podle mě.

Udělali jsme zas video z celýho vejletu takže na to mrkni. Jsem zvědavej kam teda vyrazíme příště.