Moje premiéra na 4x Revelations, jak už jako divák, tak i fotograf. Je strašně divný si uvědomit že to je závod fakt světovýho rázu, když to mám za barákem a letos to byl i poslední závod ve světový sérii, kterej rozhodoval o celkovém vítězi. Uf! Každopádně co se týče focení, tak jsem fakt nevěděl do čeho jdu a bylo to náročný, prvních pár hodin to byl fakt trénink. Taky nemám uplně setup na adrenalinový sporty takže se mi nedařilo, ale nakonec z toho byly celkem dobrý fotky, takže jsem spoko.

Dobrym zpestřením byla air show Red Bull pilota Martina Šonky, fakt jsem nečekal, že mě to tolik vezme. Co on s tim letadlem dělal ve vzduchu bylo neskutečný, chvílema jsem si myslel, že se mu nějakej trik nepovedl a padá k zemi, ale pak to zas vybral. Big up.

Za celej den jsem asi 35156x vyšel ten kopec na dobračce, takže jsem pak na afterparty nemusel moc pít a byl jsem pěkně. Ale fakt to za to stálo. Nakonec vyhrál náš Tomáš Slavík a stal se tedy i vítězem celý světový serie. Gratulace a doufám že budu mít možnost fotit i příští rok.